Przysmaki dla kota pruszcz

Frykasy dla kota

Wszyscy fanatycy kotów wiedzą, że nasz pupil powinien dobrze się odżywiać. Dieta musi być zbilansowana i zawierać najważniejsze składniki a także witaminy, które są mu niezbędne.
Kot musi mieć karmę dopasowaną między innymi: do wieku, rasy, albo aktywności. Karmy są różne, ale należałoby czytać ich skład. Bardzo dobrze byłoby, żeby mieściły większą ilość mięcha. Karmy cenionych marek z marketów posiadają przeważnie 4% mięsa, a reszta to wypełniacze. Koty je uwielbiają przez wzgląd na wzmacniacze smaku. Mój kot również na zakrętach nie wyrabia, jak czasem daje mu znaną karmę znanej firmy. 
Warto swojemu zwierzakowi od czasu do czasu dawać specjały dla kota. Mogą one być wręczane pupilowi między posiłkami przykładowo w nagrodę za doskonale wykonane zadanie. Mój kiciuś otrzymuje je gdy grzecznie aportuje oraz przynosi zabawkę-myszkę bądź bez przyczyny za to, że jest.
Koty to indywidualiści i właściwie ciężko je wytresować. Ale należałoby spróbować, bo może za dziesiątym razem przyniesie rzuconą zabawkę. Warto dbać o ich właściwą dietę, dlatego, że odpłacą się nam mruczeniem oraz mizianiem. Poza tym stosownie karmione będą żyły dłużej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.